Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Flood room nr. 1

Go down 
+5
Lėja
Jacob Black
Rosalie Hale Cullen
Bella Swan
Alice Cullen
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Lėja
Eat you alive
Lėja


Pranešimų skaičius : 93
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:00 pm

xDD o taip ; DDD persigalvojau :DD

perfect, tik tingiu nd lb jau ruošt ; DD
Atgal į viršų Go down
Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen


Pranešimų skaičius : 118
Prisijungimo data : 2010-01-10
Metai : 31

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:06 pm

Na tai puiku :D rinkis veikėją..;D ai beje kas privertė persigalvot? :DD
O daug turi ruošt? :DD
Atgal į viršų Go down
Lėja
Eat you alive
Lėja


Pranešimų skaičius : 93
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:09 pm

nžn šiaip nelb itwilight forumuose lankausi, nes bunu zmogus isgalvotas ir neturiu ka veikt paskui xDD

aiiiiiiiiiiii nemažai ; DDD bet dar atostogauju ; DD o tu jau paruošus? ; DD kelintoj klasėj? ; DD
Atgal į viršų Go down
Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen


Pranešimų skaičius : 118
Prisijungimo data : 2010-01-10
Metai : 31

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:12 pm

Aš ir nesilankau :DD šiaip net nedažnai registruojuosi :DD tik va čia išimtis buvo :DD
Atostogauji?? tai gal ne lt gyveni? :DD
Aš tai jo..jau paruošus..tik dar ne pro šal būtų fiziką pasikartot :DD
Aš 10 :))
Atgal į viršų Go down
Lėja
Eat you alive
Lėja


Pranešimų skaičius : 93
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:24 pm

Kodėl išimtį padarei? :DD
ėė o čia šita pagal knyga irgi bus?;/ ; DDD
neaaaaaaaa ; DD dar po atostogų neįsitraukiau ir toks tinginys tik apėmęs ; DD
Rašot gal? ; DD
mes krč rašėm šnd labora fizės ; DD tai po vieno jungimo grandinės elektros išsikrovė baterija ; DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Tanya Denali

Tanya Denali


Pranešimų skaičius : 47
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:28 pm

Lėja D. esi vienam fore ? ;DD
Atgal į viršų Go down
Lėja
Eat you alive
Lėja


Pranešimų skaičius : 93
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:32 pm

Aha ir ne vienam :DD o tu kas? ; DD labas beje ; DD

Todėl Lėja personaza ir imsiu jei leis ; DD
Atgal į viršų Go down
Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen


Pranešimų skaičius : 118
Prisijungimo data : 2010-01-10
Metai : 31

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:34 pm

Ai norėjau pažiūrėt kas čia gero :DD
Nžn nieko aš :DDD
Tai iš kur esi? nu va..man jau trys dienos kaip ne atostogos :DD
Ne, mes parašėm prieš atostogas, bet kiekvieną pamoką reikia atsiskaitinėt tai..nėr kada miegot :DD
Mum ir taip būna..būna kad ir neveikia tie prietaisai :DD o tu kelintoj?
Atgal į viršų Go down
Lėja
Eat you alive
Lėja


Pranešimų skaičius : 93
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:38 pm

O kuo vardu tu? ; DD ;)
Aš tai iš Simno, ar žinai tokį? :DDD o tu? ; DD
A mūsų tai nekviečia, imam po kelias temas per pam ; DD tau patinka fizika? ; DD man tai fuj fuj ; DD
aha dar lempa išsukta ten krč buvo neisisuka :DDD aš tai 1, nu tipo 9 ; DD
Atgal į viršų Go down
Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen


Pranešimų skaičius : 118
Prisijungimo data : 2010-01-10
Metai : 31

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:42 pm

Dovilė, tu? :)
Čia Lietuvoj toks yra? :DD negirdėjau tokio tkr..srry :DD Aš iš Palangos :)
Jum gerai :DD man ta fizika neįdomi, atrodo nereikalinga ir iš vis ždž vėjai :DD žn kad nebūsiu jokia elektrikė architektė ir t.t. tdl man jos nereikia..paskutiniai metai ir atsisakysiu :D
pas mus tie prietaisai seni, supuvę, neveikentys :DD
O, vienas didesnis žmogus :D nes žiūriu čia dažnai jaunesni būna :DD
Atgal į viršų Go down
Tanya Denali

Tanya Denali


Pranešimų skaičius : 47
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:44 pm

ŪŪŪ.. Claudia aš. Malonu XD
Atgal į viršų Go down
Lėja
Eat you alive
Lėja


Pranešimų skaičius : 93
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:45 pm

Gražus vardas ; DD Aistė, malonu ;}}
Yra yra :DDD Prie Alytaus, Dzūkijoj :DD
Dovilė iš Palangos ir 10 klasėj? ne Ash? ;ooo ; DDD
Aš ir tik guodžiuosi vis, kad 11 klasėj jos neimsiu nes fuuuuu :DD o kokios pam tau patinka? ; DD
Man 16 suėjo nesenai :DD jaučiuosi pasenus ; DDDDD juokauju ; DD

Oooooooo, Claudi!! ; DDD**!! Kaip miela matyti tave :PP!
:}}
Atgal į viršų Go down
Lėja
Eat you alive
Lėja


Pranešimų skaičius : 93
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:49 pm

bleeeeeeeem nerandu sigo jokio, visur Leja Denali parašyta ; DDDD
Atgal į viršų Go down
Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen


Pranešimų skaičius : 118
Prisijungimo data : 2010-01-10
Metai : 31

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 8:52 pm

Na man jis nepatinka, bet ačiū..tavo man gražesnis :DD
Reik eit paieškot googlej tokio:DD
ne Ash? ;ooo ; DDD--->> ne, ne Ash kad ir kas ji būtų, čia jaučiu apie kažkokį forumo herojų,jo? :DD bet čia ne aš, nes sakau nesireginu aš :DD
O tai kaip tau tada chemija? :DD kas man patinka???? hm..iš tiesų lb sunkus klausimas :DD man aplamai sunku tiek laiko vienoj vietoj nusėdėt tdl man pamokos yra kančia :DD šiaip visi dalykai vienodai sekas..įdomu gan biologija, geografija..bet nemanau siet su jom ateities..aplamai aš tokia esu šou girl :DD man reikia scenos :DD
O tai su gimtadieniu praėjusiu :DD man 17 tik gegužės mėn. bus :DD
Atgal į viršų Go down
Tanya Denali

Tanya Denali


Pranešimų skaičius : 47
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 9:01 pm

Man irgi :]]
Kažkoks sutapimas, dėl Ashley, viskas sutampa ; D
Atgal į viršų Go down
Lėja
Eat you alive
Lėja


Pranešimų skaičius : 93
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 9:01 pm

Man gražus lb ; DDD o antra turi? ; DD
Aaaaaaačiū ; DD :}}
aha personažas ; DDD ir ji ten prie jūros, 10 klasėj ir vardas Dovilė ; DD tdl ir paklausiau ; DD
Lankai gal koki dainavima tada ar šokius, kad scena traukia? ; DD kaip šiaip laisvalaikį leidi? ; DD :PP
ooo tai dar negreit :DD mes vienmetes tada ; DDD jeeeeeepaaaaaa;DD
Man tai lietuviu, rusu, geografija ; DDD megstamiausi ; DD
Chemija tai nea ; DD gal kai mokytoja pasikeis pradės patikt nežinau ; DD nes dbr gaunu jos 10 vios, nors nenutuokiu ka ten darom :DDD per kontra krc po klase vaikstai :DDD

Tanya, aga sutampa ; DD kol priprasiu i tave ne Claudia kreiptis! ; DD :PP ka tu veiki? :}}
Atgal į viršų Go down
Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen


Pranešimų skaičius : 118
Prisijungimo data : 2010-01-10
Metai : 31

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 9:02 pm

Rmt?? aš noriu pamatyt :DD
Atgal į viršų Go down
Tanya Denali

Tanya Denali


Pranešimų skaičius : 47
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 9:06 pm

Kreipkis Claudia ;}}. Šiandien bandydama prisijungti prie šito foro, rašiau kokis penkis kartus Claudia, bo neprijungia. Po ilgų mąstymo minučių, susiprotėjau, kad aš Tanya XD
Atgal į viršų Go down
Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen


Pranešimų skaičius : 118
Prisijungimo data : 2010-01-10
Metai : 31

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 9:11 pm

Man tai kažkodėl nepatinka :DD nžn kokio kitokio norėčiau..bet jei leistų išsirinkt tai net nežinočiau kokį imt :DD turiu ir antrą :DD Izabelė :DD
Praaašom :DD bet tkr gražus man patinka :D
Na nžn nepažįstu savo bendravardės ir bendrametės, bet visko gali būt..beje tai gal ji iš klp ar šiaip iš kur?
Lankiau šokius 9 metus, bet mečiau dėl asmeninių priežasčių, bet norėčiau vėl :D mokykloj vedu renginius, ir tai man patinka :DD
Na, praeis žiema ateis pavasaris ir bus mano gymšė :DD nu šiaip jo dar negreit :D
sorry bet aš rusų negaliu pakęs..hate hate hate :DD mokytoja durna, nieko nesuprantu..krč kapas man su ta rusų :DD Man ir iš chemijos 10, nors nieko nekertu..čia tdl kad pirmais metais nuėjau į jos olimpiadą chemijos ir tdl ji db galvoja kad aš tipo moku chemiją..ir nors ir yra klaidų kontre vistiek 10 rašo :DD žiauru :DD
pas mus buvo tokia bio mokytoja kai galėdavom per kontrus vaikštinėt :DD bet gr kad pakeitė :DD
Atgal į viršų Go down
Lėja
Eat you alive
Lėja


Pranešimų skaičius : 93
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 9:19 pm

Claudia - Tanya, - okiukas xDD kaip tau diena? ; DD

Ros - Izabelė? ; DD senoviškas, fainas ; DD mano Kotryna, betman negrazus ; DD o trečia tai išsirinkau Magdalena;DDDD man patinka senoviški vardai ; DD koks tau gražiausiais vardas panos ir vaikino? ; DD
Iš Kretingos rajono ; DD ;}
Tai eik vėl ; DD ar dėl tu asmeniniu priezasciu negali? ; DD o kokius lankei, pramoginius ir etc ; DD?
O man rusu kalba gražesnė nei anglu ir geriau man sekas ; DDD nors abieju pernai 10 roviau :DD mokytoja tai irgi ten krc.... bet kkalba tai mmmmmm ; DD <3
Tai myli tave chemės mokytoja ; DD ir kaip sekės olimpiadoj toj? ; DD aš ir buvau šiemet chemės šulėj olimpiadoj ; DD ir išvis i visas kone tysė mane ; DD varysiu rusu i rajona be atrankos xDD
tai gal jau sena kokia ta jusu mokytoja buvo? ; DD neisaiskindavo cj nk ; DD
Atgal į viršų Go down
Tanya Denali

Tanya Denali


Pranešimų skaičius : 47
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 9:23 pm

Prastai. bet pakenčiama. ;]] tau kaip?
Atgal į viršų Go down
Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen


Pranešimų skaičius : 118
Prisijungimo data : 2010-01-10
Metai : 31

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 9:28 pm

Jap..Izabelė..man jis irgi gražus tik kad toks seriališkas.. :DD O dar ir trečią vardą reik turėt? aš tai neturiu :DDD
Berniukų tai Justinas, Adomas, o mergų net nžn..niekad nepagalvojau..Šiaip Gabrielė, Kamilė, Viktorija gražūs..
Nu palanga ne kretingos rajonas :DDD man taip nepatinka :DD gal ji ir yra kur iš kretingos :DD nes aš tai jau mieliau sakyčiau aš iš Palangos nei iš kretingos rajono :DD
Pas mus palangoj tik du kolektyvai..viena lb lb lb lb myliu bet sakau turejau išeit nes ten šudai gavos :DD o kitas man nepatinka tdl į jį negaliu eit..Na dar yra tie pramoginiai bet aš gtam jau per sena :DD aš ėjau į šiuolaikinius, moderną..ak kaip pasiilgau..mm.. :(
Man tai ujj kaip rusų nepatinka..anglų daug geriau nors mokytoja pikčiurna kažkokia.. rusų nu iš vis nieko nesuprantu..visiškai :DD krč mamą kankinu su nd :D už mane daro :DD daug mieliau būčiau prancūzų pasiėmus bet tada šeštokėj proto nėra..ką mama sakė tą ir dariau..
Nieko nelaimėjau aš toj olimpiadoj..šūdą sumaliau ir tiek :DD
Nu jo jo..ta mokytoja jau sena..į penciją reik..
Atgal į viršų Go down
Lėja
Eat you alive
Lėja


Pranešimų skaičius : 93
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 9:45 pm

Tanya, kodėl? ;// ;s** ai nebloga tokia ; DD

Ros, trečias vardas tai kaip po dirmavonės ; DD nu sutvirtinimo sakramentas :DD aš šią vasarą gavau ; DD
Ai mėgsti knygas skaityt? ; DD kokia muzika patinka? :}}}
Kamilė man ir gražus ; DD mano puskės mergytės tok vardas ; DDD
šudai gavos :DDD o jei griztum gal jau nebutu sudai, mmmmm? ; DD aš ritminius kelis metus lankiau, bet trenkiau ; DD pas mus tik tautiniai ir ritminiai ; DD
aš tai pati stengiuos ; DD pas mus tipo gimnazija o tik dvi kalbos yr ir pasirinkimo ner ; DDDD
Pas mus ir yra pencininkė viena;DDD huh ; DD :DDD
Atgal į viršų Go down
Lėja
Eat you alive
Lėja


Pranešimų skaičius : 93
Prisijungimo data : 2010-01-10

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 9:47 pm

Varau ; DD nd reikia ruost ; DD

Iki rytdienos, paneles ; DD ;}**

P.S buvo malonu susipažint,Dovile! ;}}}
P.P.S sėkmės jums rytoj ; DD
Atgal į viršų Go down
Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen


Pranešimų skaičius : 118
Prisijungimo data : 2010-01-10
Metai : 31

Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitimePir. 01 11, 2010 10:02 pm

Nu tai po sutvirtinimo aš ir gavau antrą kaip ir vardą :DD nes dar kažkokio neturėjau :DD praeitą vasarą aš tą Izabelę pasiėmiau :DD
Knygas lb lb mėgstu :DD bet db kažkaip nebėra laiko jom..muzikos kažkaip neskirstau į stilius..tiesiog daina turi patikt..ir lb priklauso nuo nuotaikos.pvz jei liūdna pasileidžiu kokią ispanišką enriques :DD o kai linksma tai kokį bumčiką užsileidžiu :D iš Lt dainininkų tai Sasha son ir Jurga lb patinka. Ir aplamai muzika praskaidrina kai nekokia nuotaika būna :D o tau kaip? :)
Nu nežinojau kaip aiškiau įvardint ta situaciją :DD na nemanau kad dar grįžčiau :D
Aš ir stengiuos suprast tą rusų bet man nė bum bum :DD

Ikiuka..sėkmės nd ruošiant..ir aišku rytojuj didelės sėkmės :DD

Man irgi buvo lb malonu :))
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Flood room nr. 1 - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood room nr. 1   Flood room nr. 1 - Page 5 I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Flood room nr. 1
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Jane room'as

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Flood :: Floodas-
Pereiti į: